Видача фільмів

Довженко-Центр зберігає більше 7 000 найменувань кінотворів – художніх, анімаційних, документальних і науково-популярних фільмів українського та іноземного виробництва.

Колекція Фільмофонду, доступна для кінотеатральних та публічних показів як в Україні, так і за кордоном, представлена на 35 мм і 16 мм плівці, а також на цифрових носіях.

Для пошуку фільмів за форматом, жанром чи режисером ви можете скористатися Дистрибуційним каталогом. Фонди Довженко-Центру продовжують наповнюватися і оцифоровуватися, тому для розширеного пошуку радимо звернутися до розширеного Каталогу.

Видача фільмів із колекції Фільмофонду Довженко-Центру здійснюється за дозвільним листом Державного агентства України з питань кіно та заповненої аплікаційної форми.

Якщо Ви хочете отримати дозвіл на показ фільму або його частини, права на які належать Довженко-Центру – зверніться до відділу Дистрибуції.

Якщо Фільмофонд Довженко-Центру має копію потрібного фільму – ми перевіримо її наявність та стан, і надамо детальну інформацію про умови показу та наявність супутніх фільмових матеріалів (субтитри, трейлери, постери, кадри).

За потреби, спеціалісти з науково-програмного відділу можуть надати послугу з формування програми заходу. 

ВИДАЧА ФІЛЬМІВ