Фестивалі

Дослідницька та просвітницька місія Довженко-Центру об’єдналися в фестивальній діяльності. Вже 10 років  Довженко-Центр є партнером та організатором єдиного в Україні та найбільшого в Східній Європі фестивалю німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ

За допомогою фестивальних показів Довженко-Центр повертає в Україну незаслужено забуті або заборонені імена популярних на Заході акторів, режисерів, художників українського походження, які зробили суттєвий внесок в історію світового, але в Україні досі лишаються невідомими.

Німі Ночі

Фільмофонд розпочав свою роботу 1996 року, з моменту отримання в користування сховища та приміщень на території кінокопіювальної фабрики по вул.Васильківській.

На зберіганні в Довженко-Центрі знаходиться 60 283 одиниці зберігання фільмових матеріалів (більше 7 000 найменувань кінотворів) – художніх, анімаційних, документальних та науково-популярних фільмів здебільшого українського виробництва. Найстаріша плівка, що зберігається у Фільмофонді – нітратна плівка 1909 року (фрагменти невстановленого фільму іноземного виробництва). Найстаріший художній фільм українського радянського виробництва – 1922 року.