РЕЗИДЕНТИ

Окрім локацій, на даний час в Довженко-Центрі функціонують наші культурні резиденти, а саме хореографічний майданчик «Ruban Production ITP», арт-клуб «KORA», книгарня «Довженко. книги.кава.кіно» та кафе «ЕТЕР».

ЕТЕР

ETER – сучасне, просторе та затишне кафе на першому поверсі Довженко-Центру, де відвідувачі можуть насолодитися свіжеобсмаженою кавою, смачною та корисною їжею, вином та коктейлем не покидаючи Центру і його подій.

КОНТАКТИ:

+38 (093) 807-48-55;
eterkafe@gmail.com

ДИКИЙ ТЕАТР

«Дикий театр» – незалежний театр, створений в 2016 році. Провокує, обурює, викликає залежність. Головний вектор – пошук актуальних сенсів у формі гостросоціального, радикального, іммерсивного театру.

АРТ-КЛУБ КОРА

Арт-куб KORA – це своєрідна творча лабораторія музикантів і композиторів Максима Коломійця і Дмитра Радзецького, діяльність якої націлена на різноманітні пошуки і експерименти з сучасною музикою: камерні концерти, репетиції, записи, лекції і воркшопи. Починаючи з 2018 року KORA провели низку заходів у напрямках старовинної і барокової музики, сучасної академічної музики, електро-акустики, імпровізації, джазу, року та авангарду.

КОНТАКТИ:

koraartcube@gmail.com

KYIVDANCERESIDENCY

Kyivdanceresidency – дещо більше, ніж танцювальний простір чи зал для тілесних практик – це започаткована на базі художньої майсерні, хореографа-дослідника Віктора Рубана міжнародна платформа для мистецтва та досліджень, що працюють із рухом, а також досліджень тілесних, танцювальних і перформативних практик. У цьому просторі вже за перших два роки існування з 2018 року для популяризації та поширення знань сучасних наук про людину та пошуку нового – “натанцьовано” та напрактиковано більше 1000 курсів програм, майстер-класів та різноманітних занять із тілом та рухом з ведучими та учасниками із Бельгії, Білорусі, Болгарії, Індії, Італії, Канади, Китаю, Маврикія, Німеччини, Польщі, Румунії, США, України, Франції, Швеції, Японії, та ін. країн світу. Цей світлий та дружній простір має амбітне прагнення зростати, розвиватися – і розбудовувати майданчик, який об’єднуватиме митців та практиків з України та світу.

КОНТАКТИ:

+38 (097) 931-03-22;
info@rpitp.com

ДОВЖЕНКО. КНИГИ. КАВА. КІНО

«Довженко. Книги. Кава. Кіно» – продовження славної традиції книгарень із літературним кафе. На мапі києва з’явилось іще одне місце для тих, хто, заходячи до книжкових, любить губитися там годинами й годинами. Книгарня пропонує вдосталь літератури від кращих українських видавництв: книжки для дітей та дорослих, класичні й сучасні проза з поезією, гуманітаристика і філософія, езотерика та релгієзнавство, книжки з бізнесу та психології, батьківства та медицини. Літературне кафе, де можна, неспішно попиваючи свіжозварену каву, читати будь-що із наявного на полицях або замовити особисто для себе.

КОНТАКТИ:

+38 (050) 344-45-51;
dovzhenkobooks@gmail.com