Проведення заходів

Масштабні культурні проєкти Довженко-Центру відбуваються у приміщеннях перформативної платформи «Сцена 6», лекційної зали «Кінолекторій» та мультиформатного простору «Довженко-Хол». 

Довженко-Центр надає послуги з організації подій, забезпечуючи їх адміністрування, клінінговий сервіс локацій та технічну підтримку звуковою, світловою та відео-апаратурою. Також для митців надаються низка локацій як павільйони для фото і відео зйомок.

Довженко-Хол

Довженко-Хол – це багатофункціональний простір на першому поверсі Довенко-Центру площею 750 ㎡.

Локація обладнана проектором і екраном, лайт боксами для афіш, можливостями створення індивідуального освітення, а також доступом до кафе, крамничок і вбиралень. Зазвичай в Довженко-Холі відбуваються презентації, конференції та вечірки із музикою та відеопроекціями.

Сцена 6

Шукаєте ідеальний простір для організації та проведення ваших подій?

“Сцена 6”, перформативний майданчик Довженко-Центру, надає послуги з організації заходів: на нашій локації відбуваються театральні та хореографічні вистави, концерти, кінопокази, конференції, семінари та творчі зустрічі.

Сцена 6 – це:

  • Багатофункціональна концертна зала-трансформер площею 310 м2, збудована амфітеатром і розрахована на 309 – 320 глядачів.
  • Фойє 95 м2 з барною стійкою та м’якими меблями, та окремими чоловічою, жіночою, та вбиральнею для людей з інвалідністю.
  • Сцена облаштована світловим і звуковим обладнанням, дротовим доступом до мережі Інтернет.
  • Проектор Epson EB-1950 V11H491040 дає можливість візуальних проекцій на екран (по центру сцени) та на простір антресолі над сценою. З детальним переліком технічного обладнання ви можете ознайомитися за лінком.
  • Гримерки:
    • Кімната (50 м2) поруч з приміщенням Сцени 6 (меблі: столи, дзеркала, перекладини для вішаків та стільці).
    • Кімната (45 кв м.) у приміщенні антресолі, яка виходить на балкон Сцени. Вхід з 7-го поверху Довженко-Центру.
  • Пожежні виходи із простору “Сцени 6” знаходяться за сценою та обладнані системами “антипаніка”.

Сцена 6 знаходиться на 6 поверсі Довженко-Центру за адресою: вул. Васильківська, 1, поруч з м. Голосіївська. Для габаритних декорацій є службовий в’їзд із доступом до вантажного ліфта.

З питань співпраці пишіть на scene6@dovzhenkocentre.org або телефонуйте  +38063-742-9122.

Для бронювання дати під проведення заходу необхідно заповнити форму.

 

Кінолекторій

Кінолекторій – це зала площею 180 м2, яка вміщує до 150 людей і обладнана сучасною акустичною апаратурою, мікшерним пультом, мікрофонами і проектором. Бездротовий доступ до мережі інтернет надається за запитом. Простір пристосований для презентацій, семінарів, творчих зустрічей, воркшопів, лекцій та кінопоказів.

Кінолекторій знаходиться на 5 поверсі Довженко-Центру поруч із Музеєм Кіно. Перед входом гостей можна зустрічати маленькому фойе, де є можливість, наприклад, перевіряти квитки. Поруч на поверсі є вбиральні, включно із облаштованою для людей з інвалідністю із сповивальним столиком (доступні в години роботи Музею, або за домовленістю).

ЗЙОМКА

На просторах Довженко-Центру можна підібрати багато різних локацій для зйомок. Всі локації, на яких ми проводимо заходи: Сцена 6, Кінолекторій та Довженко-Хол – доступні для фото і відео зйомок за відсутності заходів. Також на восьмому поверсі Довженко-Центру є просторе приміщення в стилі індастріал із виходом на дах будівлі, яке підійде для різних жанрів фото і відеозйомок.

Про вільні дати і локації дізнавайтесь за телефоном:
+38073-754-3035 Віталій

УМОВИ СПІВПРАЦІ

Довженко-Центр відкритий до різноманітних культурних та освітніх подій, метою яких є культурне збагачення, пошук сенсів і обмін досвідом. Ми радо приймаємо в Центрі організаторів, з якими збігаються наші цінності, такі як толерантність, різноманіття, професіоналізм і творчий пошук.

Для бронюваня дати організатори заходів заповнюють форму. Після подання заявка проходить відбір на відповідність умовам, які може надати Центр. Співпраця починається після ухвалення заявки керівництвом Центру на основі укладеного договору надання послуг з організації та технічного забезпечення заходів, в який входять також Правила користування приміщеннями. Типовий договір і Правила користування приміщенями завантажуйте тут.

Ціна на посуги варіюється від кількості годин, рівня залученості наявної техніки і рівня залученості працівників Центру та додаткових ресурсів.

КОНТАКТИ

З питань організації заходів або зйомки в Довженко-Центрі звертайтесь за телефоном:

Для бронювання локацій під конкретну дату потрібно заповнити заявку

ВАЖЛИВО!

у заявці керівництво Довженко-Центру зрозуміє, чи підходить Ваш захід під умови локації і для спрощення процедури підписання договору в разі погодження. Будьте готові вказати в заявці таку інформацію:
● тип та назву заходу;
● бажана дата проведення;
● час та тривалість (етапи) його проведення, потребу в додатковому часі для репетицій, підготовки та монтажу/демонтажу додаткового сценічного обладнання та декорацій,
● потребу в додатковому сценічному обладнанні;
● орієнтовну кількість відвідувачів;
● у разі, якщо захід комерційний – яким чином будуть розповсюджуватись квитки і відбуватись промоція заходу;
● наявність власного кваліфікованого звуко- та світло інженера;
● потребу в організації бару або буфету під час заходу;
● тип і повну назву, юридичну адресу і банківські реквізити органзації або особи, яка
буде виступати Замовником
● повне ім’я та паспортні дані відповідальної особи Замовника на час підготовки та
проведення заходу (адміністратора).

Заявка на проведення заходу