FAQ

Як отримати фільм з фонду Довженко-Центру?

З питань отримання копій фільмів, наукових консультацій або інших форм співпраці заповніть, будь ласка, форму.

Чи можна проводити зйомку на локаціях Довженко-Центру?

На просторах Довженко-Центру можна підібрати багато різних локацій для зйомок. Всі локації, на яких ми проводимо заходи: Сцена 6, Кінолекторій та Довженко-Хол – доступні для фото і відео зйомок за відсутності заходів. Також на восьмому поверсі Довженко-Центру є просторе приміщення в стилі індастріал із виходом на дах будівлі, яке підійде для різних жанрів фото і відеозйомок.
Про вільні дати і локації дізнавайтесь за телефоном
+38073-754-3035 Віталій

Як можна влаштуватися до вас на роботу?

Довженко-Центр активно розвивається, тому нові вакансії у нас з’являються регулярно – слідкуйте за анонсами в наших соцмережах і на сайтах пошуку роботи.  Крім того, Кіноархів та Фільмофонд Довженко-Центру надають можливість проходження навчальної практики для студентів(ок) вузів кінематографічних, історичних та інших спеціальностей. Спільно з керівником(цею) практики студент(ка), враховуючи особисті зацікавлення та побажання, зможе обрати напрямки діяльності та види робіт. В разі успішного проходження навчальної практики, студент(ка) отримує офіційне підтвердження проходження практики, лист-відгук від керівника(ці) практики, а також у випадку відкритих вакансій можливість позаконкурсного працевлаштування.

Де можна купити квитки на події Довженко-Центру?

Квитки на наші заходи, що проводяться в Довженко-Центрі, Ви можете придбати безпосередньо перед подією в касі на першому поверсі. Квитки на події наших резидентів ви можете знайти на сайті вказаного квиткового оператора або на місці перед подією. Наразі ми працюємо над онлайн-сервісом, щоб ви могли обрати і придбати квитки на всі наші заходи, не виходячи з дому. Слідкуйте за анонсами та бережіть себе!

Я журналіст і хочу акредитуватися до вас на подію. Як мені це зробити?

Дякуємо за цікавість до наших подій. Ви можете сконтактувати із нашим піар-відділом (pr@dovzhenkocentre.org), зазначивши в заголовку назву події і видання, яке Ви представляєте.

ВИДАЧА ФІЛЬМІВ