Кандидати на пост генерального директора Довженко-Центру

Міністерство культури та інформаційної політики оприлюднило документи кандидатів, що хочуть брати участь в конкурсі на посаду генерального директора Державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка».

Ними стали:

  1. Тарас Босак, кінопродюсер, заступник генерального директора ДП “Національна кінематека України”
  2. Олена Гончарук, керівник Музею кіно Довженко-Центру (з 2019 р., 2016-2019 – менеджер освітніх програм Музею кіно Довженко-Центру)
  3. Олексій Душутін, віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців
  4. Денис Калюжний, директор та співзасновник ТОВ “ЮА-ПЛЮС”
  5. Ірина Колесник, комерційний директор ТОВ “КПП Фільм”
  6. Олена Лавренюк, кіноакторка, шоуранерка та продюсерка серіалу “Кава з кардамоном”

З документами кандидатів можна ознайомитися на сайті Міністерства: https://mkip.gov.ua/news/5240.html

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів (з 02.04.2021 по 17:00, 08.04.2021) можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту pyndykivska.yu@mkip.gov.ua (з позначкою «пропозиції та зауваження «Центр Довженка»), які будуть передані конкурсній комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора Державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка».

Ми роздивился заявки та зробили невеличкі візитівки із основною інформацією про кандидатів:

Нагадуємо, що 18 березня у Івана Козленка завершилася каденція. На період конкурсу на посаду гендиректора Довженко-Центру він буде виконувати обов’язки голови. 

Іван Козленко відмовився брати участь у конкурсі, пояснивши це так: «Зважаючи на політичні та інші процеси, що відбувалися навколо Центру за останній рік, моя присутність на цій посаді може радше зашкодити інституції, аніж допомогти. Цей безпрецедентний рік викликів, обшуків і кримінальних справ підштовхує до висновку про місце, яке наша інституція займає в теперішній архітектурі вітчизняної культурної сфери».

Колектив Довженко-Центру погодив свого кандидата на пост гендиректора – Олену Гончарук.  

Дивіться звіт діяльності Довженко-Центру з 2016 по 2021 рік.