ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ ДОВЖЕНКО-ЦЕНТРУ

За останні п’ять років Довженко-Центр із закритого збиткового режимного об’єкту перетворився на успішний культурний центр з щорічною публічною звітністю та потужними втіленими проєктами, що відомі не тільки в Україні, а й за кордоном. 

Cьогодні Довженко-Центр — це не лише фізичне сховище кінострічок та архівних документів і кінокопіювальна лабораторія, але й Музей кіно з виставковою програмою, Медіатека, що втілює онлайн-проєкти, національна та міжнародна кінодистрибуція, книжкове видавництво, що другий рік поспіль отримує відзнаки національних книжкових конкурсів, десятки кінопоказів, ретроспектив, фестивальних та освітніх подій, що завоювали численну аудиторію й увагу медіа. На базі Центру також діє перформативний простір Сцена 6, що є унікальним для України майданчиком, створеним не лише для реалізації проєктів Центру, але й для підтримки численних незалежних театральних компаній, музичних та комедійних колективів.  

Серед партнерів, які спільно з Довженко-Центром реалізують міждисциплінарні проєкти — Український Інститут, Goethe-Institut в Україні, Французький інститут при Посольстві Франції в Україні, Британська Рада в Україні, Італійський інститут культури в Україні, Посольство Швейцарії в Україні, Посольство Литви в Україні й інші потужні міжнародні інституції.

Постійними резидентами Центру є кафе ETER, «Довженко. книги. кава.кіно», Дикий театр, Інституція нестабільних думок, KORA, Ruban Production ITP. 

Ми вдячні нашим партнерам, резидентам та гостям за високу залученість у наші проєкти.