Юне щире бунтівне: «Маленький шкільний оркестр»

Довженко-Центр за підтримки кіностудії імені Довженка розпочинає чергову програму в KINO42.

На вас чекає нова мультижанрова підбірка, наповнена емоціями, героями та історіями, що звертаються до дитинства, пізнання себе і світу, перехідного віку і дорослішання, такого очікуваного та іноді незграбного. Назва «Юне, Щире, Бунтівне» — традиційна спроба зафіксувати основні настрої кінопрограми, але вона не обмежуються лише ними. Тут ви знайдете і «дивне, химерне, фантастичне» і «ніжне, пристрасне, палке».

Спеціалісти Довженко-Центру, досліджуючи та поповнюючи наш Фільмофонд, підготували для вас чимало кінематографічних відкриттів. Програма стартує 14 червня новим надходженням від кіностудії імені Довженка — стрічкою «Маленький шкільний оркестр» (1968), спільною роботою режисерів Олександра Муратова та Миколи Рашеєва.

Це фільм-настрій, лірична історія про маленький юнацький колектив, об’єднаний музикою та Києвом. За свідченнями Олександра Муратова, у 1968 році після Празької весни та зміни керівництва Держтелерадіо СРСР щойно знятий «Маленький шкільний оркестр» був заборонений та опинився на полиці.

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ