zemlya-v-program-m-zhnarodnogo-festivalyu-mistetstv-u-singapur-.jpg

“ЗЕМЛЯ ” В ПРОГРАМІ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ МИСТЕЦТВ У СИНГАПУРІ

6 липня на Міжнародному фестивалі мистецтв в Сингапурі покажуть реставровану Довженко-Центром версію фільму “Земля” Олександра Довженка з відновленими українськими інтертитрами. Картина буде демонструватись в рамках програми “#Спадщина насилля” за сприяння ініціативи The O.P.E.N. – Open, Participate, Enrich, Negotiate (Відкривати. Долучатись. Збагачувати. Домовлятись). Найвідоміший фільм Олександра Довженка буде продемонстровано в живому супроводі сингапурського музиканта Бані Хейкала.

Сингапурський Міжнародний Фестиваль мистецтв та громадська ініціатива The O.P.E.N. прагнуть долучити громаду до ідей, питань та тем цьогорічного фестивалю. Це відбуватиметься завдяки різноманітним платформам, що містять покази, обговорення, майстер-класи. The O.P.E.N. розпочався 26 червня та триватиме до 12 липня 2014 року.

Сингапурський міжнародний фестиваль мистецтв (Singapore International Festival of Arts – SIFA) було започатковано 1977 року. 37-ма едиція фестивалю цього року має тему “Спадщина та розширена класика” (Legacy and the Expanded Classic) й фокусується на спадщині 20-го століття – особистій, політичній, соціальній та художній. Через танець, музику, театр, образотворче мистецтво, відео та літературу фестиваль дослідить який незгладимий слід в нашому майбутньому залишила спадщина минулого століття й що означає “класичність” в 21 столітті. Фестиваль протриває в Сингапурі з 21 серпня по 21 вересня.