zaversheno-uporyadkuvannya-katalogu-f-lm-v-tsentru-dovzhenka.jpg

ЗАВЕРШЕНО УПОРЯДКУВАННЯ КАТАЛОГУ ФІЛЬМІВ ЦЕНТРУ ДОВЖЕНКА

Національний  центр Олександра  Довженка завершив упорядкування єдиного каталогу фільмів, які зберігаються в архіві Центру. Основною метою цього проекту є відкритість, удоступнення та систематизація архівних ресурсів. На практиці, архівні фонди вже певний час знаходяться у відкритому доступі для всіх зацікавлених осіб, але електронний каталог потребував оновлення та вдосконалення.

Наразі каталог готовий і відкритий для ознайомлення, він налічує:

  • вихідні фільмові матеріали – 1722 одиниці обліку, 30270 одиниць зберігання;
  • позитиви – 1736 од.обл., 8336 од.зберіг.;
  • відео – 830 од.обл., 5866 од.зберіг.;
  • цифрові носії – 304 од.обл., 805 од.зберіг.

Зараз триває каталогізація Фонду “Артхаус Трафік”, позитивні фільмокопії якого вже опрацьовано та проконтрольовано. На черзі – контроль та облік Фонду КФ “Молодість”.

Також взято на облік Центру першу частину проконтрольованих позитивних фільмокопій колекції Американських освітніх фільмів 465 од.обл., 549 од.зберіг., що стануть згодом окремою базою.

Архівні фонди постійно поповнюються новими надходженнями. Серед них як українські фільми зняті за державним замовленням так і  фільми від приватних дарувальників.

Дякуємо за плідну працю колективу Центру та особлива подяка заступниці начальника Фільмофонду Тетяні Деркач, саме завдяки її зусиллям каталог було створено якісно і оперативно.

Завантажити Каталог можна на сайті Центру, в окремому розділі: http://www.dovzhenkocentre.org/collection/