-van-kozlenko-prochita-lekts-yu-v-ramkah-creative-management-camp-3.0.jpg

ІВАН КОЗЛЕНКО ПРОЧИТАЄ ЛЕКЦІЮ В РАМКАХ CREATIVE MANAGEMENT CAMP 3.0

24 жовтня о 19:00 Генеральный директор Національного центру Олександра Довженка Іван Козленко читатиме лекцію в рамках освітнього курсу для менеджерів культурних проектів Creative Management Camp 3.0

Це вже другий набір Creative Management Cam 3.0, який проводиться у співпраці з Центром. На прикладі проектів Довженко-Центру Іван Козленко розповість про роль маркетингової стратегії для реалізації культурного проекту, поділиться основними стратегічними принцами і підходами до роботи з аудиторією, а також розкриє таємницю, за яких умов культурний проект може стати брендом.

“Основний принцип нашої стратегії — формування доданої вартості для існуючих культурних продуктів: створення нового образу, прирощення знання, осучаснення та переосмислення. Так ми пробуємо зацікавити аудиторію через «перекодування» або переклад старих культурних кодів на зрозумілу сучасникам мову”, – прокоментував Іван Козленко свою майбутню лекцію.

Під час навчання слухачі дізнаються, які завдання перед собою ставить Довженко-Центр, що вже вдалося втілити і з якими культурними проектами планують співпрацювати засновники.

Creative Management Camp – це комплексна інтенсивна програма з управління культурними ініціативами, сучасна теорія та практика, кейси від організаторів та засновників успішних проектів в креативних галузях, індивідуальна та командна робота, генерація ідей та їх втілення у реальність.

Курс створено для тих, хто мріє розпочати роботу у культурній сфері, для тих, хто хоче працювати над власним проектом, вдосконалювати свою ідею та знайти команду і партнерів, для тих, хто бажає систематизувати свої менеджерські знання та навчитися ефективно управляти культурними стартапами.

Для участі в програмі необхідно заповнити анкету на сайті: http://goo.gl/S5nGyG

Заняття проходять на платній основі, в Chasopys EduSpace (вул. Велика Васильківська, 30, м. Л.Толстого) протягом 2-х місяців: початок занять – 10 жовтня, завершення – 4 грудня.