ukrainian-film-guide

UKRAINIAN FILM GUIDE 2012-2013

Державне агентство України з питань кіно спільно з Національним центром Олександра Довженка розпочало формування довідника української кіноіндустрії Ukrainian Film Guide на 2012-2013 роки.

Довженко-Центр прийматиме пропозиції щодо змістовного наповнення каталогу до 5 грудня 2012 р. Чекаємо на заявки від продюсерів, незалежних кінорежисерів та інших кінематографістів, які мають запущені кіновиробничі проекти й бажають бачити їх в каталозі, що буде представляти Україну на міжнародних кінофестивалях.

Очікується, що Ukrainian Film Guide 2012-2013 стане найдокладнішим довідником українського кінематографу, який включатиме інформацію про вітчизняні інституції, кінокомпанії, інших суб’єктів кінематографії, а також кінофестивалі та фільми, що створюються або вже вийшли у прокат.

Попереднє видання Українського кіногіду протягом 2012 року було представлено на найбільших світових кінофорумах, поширене серед спеціалістів кіногалузі з усього світу. Ukrainian Film Guide 2011-2012 допоміг встановити численні ділові контакти між українськими та іноземними митцями та кіновиробниками.

Усім зацікавленим пропонуємо надати інформацію про свою компанію / кінофільм / кінофестиваль українською та англійською мовою на електронну адресу: abramov@dovzhenkocentre.org