ukra-nskiy-stend-na-berlinale-2013

УКРАЇНСЬКИЙ СТЕНД НА BERLINALE 2013

4 лютого 2013 року о 12:00 в залі «Синематека» кінотеатру «Київ» (Київ, вул. Велика Васильківська, 19) відбудеться прес-конференція, присвячена презентації вітчизняної кіногалузі на Європейському кіноринку в рамках 63-го Берлінського кінофестивалю.

У прес-конференції візьмуть участь голова Державного агентства України з питань кіно Катерина Копилова, генеральний директор МКФ «Молодість» Андрій Халпахчі, заступник директора Національного центру Олександра Довженка Іван Козленко, голова правління ПАТ «Укрінбанк» Володимир Клименко та представник компанії «Міжнародні Авіалінії України»

Учасники прес-конференції ознайомлять гостей з планом роботи Українського стенду, розкладом ринкових показів вітчизняних фільмів та іншими заходами. Буде представлено новий каталог українського кіно UKRAINIAN FILMS 2012/2013, а також добірку презентаційних роликів найновіших українських фільмів. Творчі та продюсерські групи представлять картини, що будуть показані на Європейському кіноринку.

Також буде анонсовано спеціальний захід, підготовлений українською делагацією – показ легендарного фільму Олександра Довженка «Земля» у супроводі етно-гурту ДахаБраха, який відбудеться 11 лютого у кінотеатрі «Babylon» (м. Берлін) під патронатом Посольства України у ФРН та Державного агентства України з питань кіно.

63-й Берлінський кінофестиваль відбудеться з 7 по 17 лютого 2013 року. Досягнення українського кінематографа будуть представлені на Європейському кіноринку, який є одним з найавторитетніших у світі та слугує ефективною платформою для ознайомлення професіоналів кінобізнесу із сучасним кіно продуктом, вже всьоме.

Додаткова інформація та акредитація

Юлія Соболь, + 38 044 425 97 35

ysobol@dovzhenkocentre.org

Організатори Українського стенду на Берлінському кінофестивалі:

Державне агентство України з питань кіно

Національний центр Олександра Довженка

Офіційний авіаперевізник:

Компанія «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ)

За підтримки:

ПАТ «Укрінбанк»

Компанія Nemiroff

Посольство України у ФРН