ukra-nskiy-nats-onalniy-stend-na-berl-nale-2014-scaled.jpg

УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ СТЕНД НА БЕРЛІНАЛЕ 2014

З 6 по 16 лютого 2014 року на Європейському кіноринку 64-го міжнародного кінофестивалю Берлінале працює Український національний стенд, Ukranian Film Corner, організований Державним агентством України з питань кіно спільно з Національним центром Олександра Довженка.

Українське кіно представлене на Європейському кіноринку вже сьомий рік поспіль. Ukrainian Film Corner – це майданчик для міжнародних переговорів та зустрічей, чудова можливість для дистриб’юторів та кінофестивалів зустрітися з колегами та досягти нових домовленостей. Впродовж всього фестивалю на стенді поширюється інформація щодо нового сучасного українського кіно – повнометражного, документального, анімаційного та короткометражного, розповсюджуються друковані матеріали та каталоги.

Під час роботи стенду будуть представлені найновіші видання Довженко-центру: колекція “Шевченко 200”, dvd-збірки “Амосов. Століття” та інші. Також учасники фестивалю та відвідувачі стенду зможуть ознайомитись з останніми роботами українського кінематографу завдяки новому каталогу українських фільмів 2013/2014.

На стенді запланована низка зустрічей українських продюсерів та режисерів з фестивальними відбірниками, міжнародними баєрами, дистриб’юторами та продюсерами.

У рамках роботи Українського національного стенду сучасне українське кіно буде представлене готовими проектами, а також роботами, що перебувають на різних стадіях виробництва.