ukra-nska-nova-hvilya-v-berl-n-.jpg

УКРАЇНСЬКА НОВА ХВИЛЯ В БЕРЛІНІ

25 серпня в Берліні (Німеччина), до Дня Незалежності України, покажуть ініційовану Довженко-Центром збірку українського короткометражного кіно “Українська Нова Хвиля. Runaway”.

Покази проводить Український кіноклуб в Берліні (українська мова з англійськими субтитрами) за підтримки Довженко-Центру та Посольства України в Німеччині.

Сеанс розпочнеться о 18:00 у Brotfabrik (Caligariplatz 1, 13086 Berlin). Вхід: 7,50€/6,00€.

Цього разу “Нова українська хвиля” включає документальні, художні та анімовані роботи і рясніє різноманіттям. Саме через різницю між настроями та стилями глядач пізнає один з найбільших європейських регіонів, що знаходиться поміж сучасністю, традицією та війною. 

Трейлер: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=8xlCmS0_eic

До “Української нової хвилі: Runaway” увійшли такі фільми:

  • “Чапля” Марії Пономарьової;
  • “МА” Марії Стоянової;
  • “Елювіум: регенеративна істота” Стаса Сантімова; 
  • “Діна” Мирослави Клочко;
  • “Фінгермен” Івана Шохи;
  • “Випуск 97” Павла Острикова;
  • “Elektroman” Микити Скоморохова;”
  • “Невидима” Максима Наконечного.

“Нова збірка від молодих і сміливих українських режисерів говорить про ситуацію, коли реальність виявляється занадто близько, коли її можна роздивитися аж до найменших зморшок і рухів, але можна і розвернутися й утекти в уявні світи”, – йдеться в описі збірки.

Українська Нова Хвиля – проект презентації найкращих короткометражних фільмів українських режисерів-дебютантів поточного року. Започаткований Національним центром Олександра Довженка 2012 року, він щороку, представляє у всеукраїнському прокаті  найкращі короткометражні дебютні роботи молодих українських режисерів, що пройшли селекцію та були відзначені на національних та міжнародних кінофестивалях. 

Крім того, 24 серпня, у Brotfabrik (Caligariplatz 1, 13086 Berlin) німецькі глядачі матимуть змогу побачити комедійний фільм “Припутні” (97’, Україна, 2017 р., українською з англ. субтитрами) режисера Аркадія Непиталюка, який був відзначений спеціальним призом журі на Одеському міжнародному кінофестивалі (2017).

 Посилання на покази на сторінці кінотеатру Бротфабрік: 

http://brotfabrik-berlin.de/event/the-strayed/

http://brotfabrik-berlin.de/event/aktuelle-kurzfilme-aus-der-ukraine/

Ці кінодні проводяться за підтримки Embassy of Ukraine, Berlin / Посольствo України в Німеччині.