tsentr-dovzhenka-kiev-media-week.jpg

ЦЕНТР ДОВЖЕНКА @ KIEV MEDIA WEEK

З 10 по 13 вересня 2013 року Національний центр Олександра Довженка братиме участь в KIEV MEDIA WEEK, безпрецедентному за масштабом заході в сфері телебачення, кіно й інших медіа.

KIEV MEDIA WEEK – проект, який не має аналогів у медіагалузі країн Центральної та Східної Європи. Це цілий комплекс заходів для професіоналів телебачення, кіно, new media та суміжних областей, який дасть колегам змогу познайомитися, поспілкуватися в офіційній і неофіційній обстановці (організатори планують проведення низки спеціальних розважальних івентів), укласти взаємовигідні контракти і, головне, відчути актуальний стан речей у світовому медіабізнесі.

Однією з ключових подій KIEV MEDIA WEEK стане Міжнародний ринок аудіовізуального контенту Ukrainian Content Market 2013. Організатори характеризують захід як майданчик для зустрічі та ведення бізнесу продавців і покупців аудіовізуального контенту країн СНД, Прибалтики, Грузії та інших пострадянських територій, Східної Європи, а також інших регіонів світу. Саме в рамках роботи кіноринку Центр Довженка представить близько 150 українських фільмів. Серед них – реставрована українська кінокласика 1922 – 1991 років та сучасне українське кіно – анімація, документальні, короткометражні та повнометражні фільми, зняті впродовж 2008 – 2013 рр..

Окрім Ukrainian Content Market 2013, у рамках KIEV MEDIA WEEK відбудеться цілий ряд заходів:

• Міжнародна конференція та скринінг ТБ – форматів « Формат Шоу»

• Міжнародна конференція « Кінобізнес »

• Спеціальна лекція Майкла Гріндона

• Міжнародний форум KIEV CoProduction Meetings

• Міжнародна конференція «Телебачення як Бізнес»

• Міжнародний форум «Цифрове мовлення»