sov-st-denisenka-na-idfa-v-nyu-yorku.jpg

“СОВІСТЬ” ДЕНИСЕНКА НА IDFA В НЬЮ-ЙОРКУ

Фільм “Совість” (1968) В. Денисенка 29 липня 2017 року покажуть в рамках відлуння Амстердамського міжнародного фестивалю документального кіно (International Documentary Film festival Amsterdam (IDFA), що проходитиме 27–30 Липня 2017 року в місті Нью-Йорк, США.

Показ проходитиме в кінотеатрі Метрограф о 12:30 за місцевим часом.

Фільм створено силами студентів режисерського та акторського курсу Київського Державного інституту театрального мистецтва ім.І.К.Карпенка-Карого. Художнім керівником курсу був Володимир Денисенко.

Картина свого часу так і не вийшла на великі екрани. Вцілілу копію фільму у 1989 році Олександр Денисенко відновив на кіностудії ім.О.Довженка. У 1990 році “Совість” було показано на МКФ у Монреалі.

Міжнародний фестиваль документального кіно в Амстердамі (IDFA) – найбільший фестиваль документального кіно в світі, проводиться в столиці Нідерландів щорічно з 1988 року. 

CОВІСТЬ (1968)

Драма, 80 хвилин 

Режисер: Володимир Денисенко

Автор сценарію: Володимир Денисенко, Василь Земляк

Оператор: Олександр Деряжний

Країна: СРСР

Виробництво: КДІТМ ім. І.Карпенка-Карого

У ролях: Анатолій Соколовський, Віктор Маляревич, Микола Олійник, Микола Гудзь, Олександр Дідух, Василь Богоста, Вячеслав Криштофович, Володимир Денисенко, Дмитро Дєєв, Сашко Денисенко, Ніна Реус, Галина Долгозвяга, Валентина Гришокіна, Галина Нехаєвська, Любов Луць, Тетяна Турик

Друга світова війна, окупована німцями Україна. Під час сутички на дорозі сільський парубок вбиває німецького офіцера. Німці вимагають видати хлопця, погрожуючи знищити всіх. Але чи підуть люди проти своєї совісті?