shevchenko-200-na-festival-she.fest-16-17-serpnya.jpg

ШЕВЧЕНКО 200 НА ФЕСТИВАЛІ “ШЕ.FEST”, 16-17 СЕРПНЯ

16-17 серпня відбудеться Перший всеукраїнський фестиваль до 200-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка “Ше.Fest”.

У програмі дводенного фестивалю: музичні виконавці, “просвітницька” галявина, мистецькі перформанси, майстер-класи з різних галузей народного господарства, театральні постановки, фільми про Тараса Шевченка, програма для дітей, українські народні танці, ярмарок, екскурсії та наметове містечко. Фестиваль відбудеться на батьківщині Тараса Шевченка в с.Моринці Звенигородського району Черкаської області.

В програмі фестивалю будуть продемонстровані художні та документальні фільми зі збірки “Шевченко 200”, яка була видана Довженко-центром спеціально до 200-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка. Фільми, які будуть продемонстровані: “Тарас Шевченко”, режисер Петро Чардинін, (1926); “Тарас Шевченко”, режисер Ігор Савченко, (1951); “Сон”, режисер Володимир Денисенко, (1964); “Наймичка”, режисери Ірина Молостова, Василь Лапокниш, (1963); “Тарас Шевченко. Спадщина. Надії”, режисер Леонід Анічкін (1994-1995); “Дві дол”, режисер Борис Квашнєв, (2007). Також буде продемонстровано документальний фільм режисера Сергія Проскурні “Тарас Шевченко. Ідентифікація”.

Фестиваль – благодійний: на ньому пройде аукціон із продажу картин та збір коштів на підтримку військовослужбовців в зоні АТО, а саме – на придбання тепловізора для черкаських військових, які проходять службу в прикордонній заставі Свердловського району Луганської області.

Організатори заходу: Молодіжна інформаційна спільнота “Сіль” (soli.com.ua), Молодіжна громадська організація “Мистецька Платформа”(artplatform.org.ua), Моринська сільська рада Звенигородського району Черкаської області (moryntci.com.ua), Мегамарш у вишиванках (megamarsh.in.ua), Мистецьке обєднання “Глечик”.

Територія вільна від алкоголю!

Вхід – вільний.