-vana-kozlenka-priznacheno-generalnim-direktorom-tsentru-dovzhenka.jpg

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАДИ ГЕНЕРАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА ЦЕНТРУ ДОВЖЕНКА

За результатами заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсного відбору на заміщення вакантної посади Генерального директора Державного підприємства “Національний центр Олександра Довженка”, що відбувся 12 січня 2016 року, Комісія з проведення конкурсного відбору прийняла рішення визнати переможцем конкурсного відбору на посаду Генерального директора Державного підприємства “Національний центр Олександра Довженка” Козленка Івана Васильовича, конкурсна пропозиція якого визнана найкращою.

Контракт Міністерства культури з Іваном Козленком сплив 11 листопада 2015 року. 23 листопада наказом Міністерства було призначено відкритий конкурс на вакантну посади генерального директора Національного центру Олександра Довженка. Головою комісії було призначено заступника міністра культури Юрія Зубко, а його заступником – іншого заступника В’ячеслава Кириленка Ростислава Карандаєва.

До складу комісії також ввійшли відомі українські кіномитці та культур-менеджери Сергій Галетій, Олег Вергеліс, Володимир Войтенко, Денис Іванов, Пилип Іллєнко, Геннадій Кофман, Ахтем Сейтаблаєв, Володимир Тихий, Сергій Тримбач.

На підставі рішення комісії з Іваном Козленком міністерством має бути укладено новий контракт терміном від одного до п’яти років та видано відповідний наказ.

Оголошення рішення Комісії з проведення конкурсного відбору відбулося 12 січня 2016 р. о 17.00 у приміщенні Міністерства культури України за адресою вул. І.Франка, 19.

за офіційними джерелами Міністерства культури України