prezentovano-kontsepts-yu-rozvitku-tsentru-dovzhenka.png

ПРЕЗЕНТОВАНО КОНЦЕПЦІЮ РОЗВИТКУ ЦЕНТРУ ДОВЖЕНКА

1 квітня команда Національного центру Олександра Довженка представила концепцію розвитку Центру та проект створення потужного культурного кластера на базі Центру.

Подія зібрала понад сотню людей, серед яких були діячі культури та кінематографу, представники влади, активісти та журналісти. Останні мали нагоду оглянути територію Центру, яка зовсім скоро стане переосмислюватись, завдяки новим партнерам, орендарям та пропозиціям громади.

Презентацію відвідали директор міжнародного кінофестивалю “Молодість” Андрій Халпахчі, в.о. гендиректор Центру Довженка (2010-2011), Ганна Чміль, художник Олександр Ройтбурд, співзасновниця UkrainianFashionWeek, Ірина Данилевська, арт-менеджер Катерина Тейлор, українська дизайнерка Наталія Каменська та інші.

Іван Козленко, генеральний директор Національного центру Олександра Довженка:

«Наша задача, аби всі приміщення були зайняті. Новий центр — це переосмислення кінематографічного досвіду, робота з образами та смислами, розробка нових поглядів на історію кіно та історію, як таку. Ми стараємося зараз втілити у життя прозорість, доступність нашої звітної документації, незаангажованість та відкритість. Ми хочемо перетворити індустріальний простір на культурний шляхом ревіталізації та створення арт-кластеру. Хочемо облаштувати експериментальний майданчик, який об’єднає іноваційні об’єкти у сфері культури».

Андрій Бражник, архітектор-волонтер: «Наприкінці квітня ми маємо намір зайнятися внутрішнім двором — зробити сквер і дитячий майданчик. Також у планах — благоустрій території перед центром. Хочемо прикрасити там асфальт, для цього запросити місцевих жителів, влаштувати арт-толоку. На сходинках зробимо мобільні місця для сидіння, навколо встановимо лавки».

Усі зацікавлені, можуть переглянути та завантажити концепцію розвитку Центру за цим посиланням http://goo.gl/VNkHsh

Щодо партнерства та з питань оренди звертайтесь до Іванни Лесик, i.lesyk@dovzhenkocentre.org, моб. +380504442141.