Оля Жук іде з посади креативного директора

Оля Жук іде з посади креативного директора Довженко-Центру.

За чотири роки діяльності під керівництвом Олі у Центрі потужно розвинувся видавничий напрям – разом із провідними українськими дизайнерами були створені книги «ВУФКУ. Lost&Found», «Кінематографічна ревізія Донбасу», «Антологія української кінокритики», відзначені за дизайн нагородами престижних видавничих конкурсів. Оліною ініціативою стала також поява Музейної крамниці Довженко-Центру, де продаються видання Довженко-Центру та інші книжки про кіно, мистецтво та все, що із цим пов’язано.

Ми завдячуємо Олі Жук та запрошеній нею дизайнерці Альоні Соломадіній появою виразної візуальної ідентичності Довженко-Центру, що відобразила його ревіталізацію в останні роки.

Гучну виставку “Ґіґер. Алієнація” у партнерстві з Посольством Швейцарії, якою Оля опікувалася, згадують і досі. А камерний проект, оснований на дослідженні аматорських відео, знятих на любительські камери, сподіваємось, переросте у великий мистецький проект.

Та найбільше – це створення з нуля відділу Медіатеки. Один із ключових відділів кіноархівної інституції сучасного зразка, що має зробити фільмові колекції максимально доступними та поєднати різні мистецькі медіа. Медіатека вже забезпечує ряд сервісів, але її архітектурний проект досі чекає на реалізацію.

Оля – унікальний професіонал. Її особливе чуття гармонії, уміння розгортати ідеї мультимедійно і різнопланово, гострий інтелект ведуть до появи нестандартних проектів та подій.

Серце колективу Довженко-Центру розбите, але ми бажаємо Олі Жук успіхів у подальшій діяльності і хай нові ідеї неодмінно втіляться. Ми стежитимемо за тобою із цікавістю та захопленням!