Як передати фільм Довженко-Центру

Для передачі Довженко-Центру [державної частки] прав інтелектуальної власності на Фільм, створений за державної підтримки у формі публічних закупівель, продюсеру (Виробнику) необхідно:

     1. Пересвідчитись, що п. 5.4.12. Договору з Держкіно на виробництво фільму передбачає укладання договору з Довженко-Центром на передачу (відчуження) частки майнових прав інтелектуальної власності на фільм:

            1¹. Якщо п. 5.4.12. такого не передбачає, але Виробник бажає передати державну частку прав на фільм Довженко-Центру, підписати з Держкіно додаткову угоду (Зразок 1).

     2. Здійснити незалежну оцінку прав у будь-якого ліцензованого незалежного оцінювача та передати копію даних документів до Довженко-Центру.

          2¹. Або передати Довженко-Центру (контакт: Відділ промоції кіно) пакет документів для проведення незалежної оцінки прав на Фільм (для взяття їх на державний облік) в складі:

                – Договір на виробництво фільму з Держкіно з додатками (скан копії).

                – Аудиторський звіт (скан копії).

                – План дистрибуції (за наявності).

     3. Сплатити рахунок на компенсацію витрат на послуги з незалежного оцінювання прав на фільм, виставлений Довженко-Центром (вартість оцінювання визначається залежно від обсягу, території поширення прав, хронометража фільму тощо).

          3¹. Або надати Довженко-Центру звіт незалежного оцінювання прав, здійснений  стороннім оцінювачем.

     4.  Передати для контролю до Фільмофонду Довженко-Центру вихідні матеріали фільму згідно з переліком, визначеним контрактом з Держкіно, та підписати з Довженко-Центром Договір на відчуження прав (Зразок 2).

      5. Після контролю вихідних матеріалів фільму (усунення зауважень, виявлених при ньому) отримати Акт приймання вихідних матеріалів фільму та підписати з Довженко-Центром Акт приймання-передавання майнових прав на Фільм (Зразок 3) – документи, які посвідчують завершення виробництва Фільму.

       6. У разі, якщо Виробник надалі має намір займатись дистрибуцією фільму, між ним і Довженко-Центром укладається Ліцензійна угода про передачу йому частки прав держави на фільм .

Зразок 1 https://drive.google.com/file/d/1TBGd_9c1d3_8Qq9KXnDFQ4Xs7kVTqqjU/view?usp=sharing

Зразок 2 https://drive.google.com/file/d/1xKFbOwV66H4EfXzaTPdVwuX9_Ic8LffZ/view?usp=sharing

Зразок 3 https://drive.google.com/file/d/1DsOqKENqwRwW7SvcRRaOhZ2OYWmSzzfO/view?usp=sh

Контакти:

Фільмофонд: +38 044-201-65-43; filmfund(at)dovzhenkocentre.org

Відділ промоції кіно: +38 093 569 01 69; i.promo(at)dovzhenkocentre.org

Київ, вул.Васильківська 1, Довженко-Центр