na-posadu-golovi-tsentru-dovzhenka-pretenduyut-dva-kandidati.jpg

НА ПОСАДУ ГОЛОВИ ЦЕНТРУ ДОВЖЕНКА ПРЕТЕНДУЮТЬ ДВА КАНДИДАТИ

7 серпня експертна комісія розглянула 4 заявки претендентів на посаду гендиректора Національного центру Олександра Довженка, які надійшли до Міністерства культури. Після голосування членами експертної комісії до конкурсу було допущено двоє кандидатів: Світлана Коробіна, яка з 2011 року по теперішній час є заступником гендиректора з питань оренди та розвитку Центру Довженка, та Іван Козленко, який з 2011 року по теперішній час є заступником гендиректора – директор архіву Центру Довженка.

До 8 вересня ці двоє учасників конкурсу мали подати до Мінкульту конкурсні пропозиції – бізнес-план розвитку Центру. Після цього у вересні комісія зустрінеться особисто з кожним із претендентів та не пізніше двох тижнів внесе кандидатуру одного з них на посаду гендиректора на розгляд Міністру культури.

Серед претендентів, яких комісія не допустила до участі в конкурсі, – Сергій Бей-Безпалько , який у 2005-2013 роках працював головним інженером “Центру Довженка”. Його не допустили до конкурсу на підставі того, що претендент не надав медичну довідку та довідку про відсутність судимості, крім того деякі члени експертної комісії зауважили, що у пана Бей-Безпалька немає відповідного досвіду роботи.

Другий претендент, якому було відмовлено, – Ірина Мельникова, яка з 2013 року по теперішній час працює гендиректором ТОВ “Компанія “Думаюча позитивна планета”. Її не допустили до конкурсу, бо претендентка не надала довідку про досвід успішної роботи з управління підприємством та рекомендації. Крім того у деяких експертів виникли сумніви щодо серйозності намірів пані Мельникової обійняти саме цю посаду.

До спеціальної утвореної мінкультом експертної комісії увійшли: Олесь Журавчак – заступник Міністра, голова комісії;  Тамара Мазур – заступник Міністра, заступник голови комісії; Інна Індиченко – головний спеціаліст відділу кадрової роботи та державної служби, секретар комісії Члени комісії; Павло Білаш – директор Департаменту мистецтв та навчальних закладів Мінкультури;  Володимир Жук – директор Департаменту фінансово-ресурсного забезпечення Мінкультури;  Пилип Іллєнко – директор ТОВ «Іллєнко Фільм»; Людмила Новікова – кінознавець; Лариса Петасюк – начальник управління правового забезпечення Мінкультури; Андрій Різоль – гендиректор компанії «Вавілон»; Ігор Савиченко – продюсер; Олесь Санін – кінорежисер; Наталія Фурлет – начальник відділу кадрової роботи та державної служби Мінкультури.

Нагадаємо, 27 червня Міністерство культури оголосило конкурс на заміщення посади гендиректора Центру Довженка. 

Джерело: Телекритика