medv-n.-knizhkova-kolyada.jpg

МЕДВІН: КНИЖКОВА КОЛЯДА

З 5 по 7 грудня 2013 року Національний Центр Олександра Довженка буде представлено на передноворічній виставці «МЕДВІН: Книжкова Коляда» у Києві. В рамках експозиції Довженко-Центр представить не лише відомі видання, а й два нових DVD-видання – реставровану стрічку Олександра Довженка «Земля» (1930) із саундтреком від українського гурту ДахаБраха, а також фільм «Хліб» (1930) режисера Миколи Шпиковського із новою озвучкою від білоруського гурту Port Mone.

На передноворічному ярмарку планується участь понад 50 учасників серед яких книгарні, видавництва, а також автори, митці та культурні діячі. Окрім нових видань Довженко-Центру будуть представлені видання та DVD-колекції, що вже були неодноразово представлені глядачам в Україні та за кордоном. Серед них реставровані версії «Людина із кіноапаратом», «Навесні», DVD-колекція «Українське німе», а також фотоальбом «Земля в кадрі Бориса Косарєва» та інші.

Чекаємо всіх бажаючих дізнатись більше про діяльність та видання Національного Центру Олександра Довженка на книжковому ярмарку за такою адресою:

Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б, вхід К, павільйон 3.

Карту розташування та проїзду:

Шукайте стенд Довженко-Центру в 11 ряді за номером № 21-1.

Підписуйтесь на новини Довженко-Центру.