m-syats-ukra-nskogo-k-no-v-polskomu-vrotslav-.png

МІСЯЦЬ УКРАЇНСЬКОГО КІНО В ПОЛЬСЬКОМУ ВРОЦЛАВІ

За підтримки Центру Довженка, в рамках проекту “Львівський місяць у Вроцлаві”, у польському місті Вроцлав протягом квітня проходить кіно-марафон українського кіно. Партнерами події вже було продемонстровано ряд найкращих сучасних українських фільмів, зокрема: “Поводир” Олеся Саніна, “Жива ватра” Остапа Костюка та “Хайтарма” Ахтема Сеітаблаєва, кінокласика: “Криниця для спраглих” Юрія Іллєнка, “За двома зайцями” Віктора Іванова та “Пропала грамота” Бориса Івченка. На черзі кіно-шедеври: “Тіні забутих предків” Сергія Параджанова та “Ентузіазм. Симфонія Донбасу” Дзиґи Вертова. Завершить програму фільм “Майдан” Сергія Лозниці.

Покази відбудуться за наступним розкладом:

Тіні забутих предків / реж. Сергій Параджанов / Україна 1965

27.04.2016 / середа / час 20.00 / Вхід вільний

Ентузіазм. Симфонія Донбасу / реж. Дзиґа Вертов / Україна 1931

28.04.2016 / четвер / час 20.00 / Вхід вільний

Майдан / реж. Сергій Лозниця / Україна 2014

29.04.2016 / п’ятниця / час 20.00 / Вхід вільний

Місце: Kino Nowe Horyzonty (Вроцлав, Казимира Великого 19a-21)

*Фільми будуть демонструватися з польськими субтитрами.

Велика програма кінопоказів у центрі «Нові Горизонти» ставить за мету максимально повно презентувати українське кіно у різних його іпостасях. Програма містить українську кінокласику, яка увійшла до світової кіноскарбниці – Вертова та Параджанова. Проте основний акцент зроблено на сучасне українське кіно.

З повною програмою кінопоказів в рамках проекту «Львівський місяць у Вроцлаві» можна ознайомитися за посиланням: http://www.esk2016.lviv.ua/uk/pu-kino/