lyudina-z-k-noaparatom-na-vistavts-utop-ya.jpg

“ЛЮДИНА З КІНОАПАРАТОМ” НА ВИСТАВЦІ UТОПІЯ

6 березня в просторі IZONE покажуть наданий Довженко-Центром німий фільм-експеримент “Людина з кіноапаратом” режисера Дзиґи Вертова. 

Показ, яким завершиться паралельна програма виставки Uтопія: трансформаціі українського Сходу, відбудеться під живий сучасний музичний супровід від Антона Дегтярьова (Ptakh), одного з учасників першої програми для кінокомпозиторів Envision Sound. 

Унікальний саундтрек для культового фільму музикант Ptakh написав спеціально для показу кінострічки в контексті проекту “Метамісто:Схід” програми Код Міста в місті Покровськ. 

“Людина з кіноапаратом” — один із найбільш знакових маніфестів світового кіноаванґарду. Згідно з естетичними настановами Дзиґи Вертова, фільм знятий без сценарію. У стрічці Вертов реалізував багаторічні експерименти та теоретичні напрацювання у сфері операторського мистецтва та монтажу, перетворивши фільм на методологічний посібник з кінематографії для майбутніх поколінь режисерів. Камера талановитого оператора Михайла Кауфмана фіксує строкате життя українських мегаполісів — Одеси, Харкова та Києва доби НЕПу.

Facebook-подія: www.facebook.com/events/1978223825762401/

Вхід безкоштовний.

Співорганізатори: Гараж Генг, Фонд «Ізоляція»