Український кіноархів

Конкурс на посаду гендиректора Довженко-Центру відбудеться 3 лютого 2023 року

У п’ятницю, 3 лютого, о 13:00 у приміщенні адміністративної будівлі Держкіно відбудеться друге засідання конкурсної комісії для здійснення добору на посаду керівника державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка».

Комісія проведе співбесіду з кандидатами, під час якої заслухає публічні презентації проєктів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років. З метою забезпечення якісної співбесіди, Держкіно просить всіх учасників конкурсу взяти участь у засіданні Комісії особисто, за фізичної присутності.

Також Держкіно зазначає, що редставники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданні Комісії за наявності відповідної акредитації, для отримання якої необхідно до 02 лютого 2023 року 18 години 00 хвилин заповнити Google-форму. Відповідне підтвердження надійде першим 10 зацікавленим особам, які подали заявки, до 10:00 хвилин 03 лютого 2023 року. Особи, які не отримають підтвердження щодо можливості бути присутнім під час засідання Комісії, не будуть допущені до адміністративної будівлі Держкіно.

31 січня 2023 року у приміщенні Держкіно відбулося перше засідання конкурсної комісії , під час якого були прийняті наступні рішення:

  • обрано Голову Комісії в особі Ірини ПОДОЛЯК;
  • обрано спосіб голосування під час засідань Комісії, а саме шляхом прямого відкритого голосування, під час якого за кожного кандидата надається один голос;
  • розглянуті документи, подані кандидатами на посаду керівника ДП «Національний центр Олександра Довженка», за результатом чого встановлено, що всі кандидати відповідають кваліфікаційним вимогам, передбаченим Законом України «Про культуру», а тому допущені до наступного етапу проведення конкурсу.

Із картками кандидатів на посаду генерального директора Довженко-Центру ви можете ознайомитися тут.