konkurs-na-ker-vnika-dovzhenko-tsentru.jpg

КОНКУРС НА КЕРІВНИКА ДОВЖЕНКО-ЦЕНТРУ

Міністерство культури України оголосило конкурс на посаду генерального директора “Національного центру Олександра Довженка”. Оголошення  опубліковано в офіціній газеті Мінкульту “Культура і життя” за 27 червня на останній сторінці. Інформація про оголошення конкурсу відсутня на офіційному сайті міністерства та не поширена через інші ЗМІ.

Оголошення конкурсу відповідає вимогам колективу Довженко-Центру, сформульованим в листі на ім’я голови Верховної Ради України й тодішнього в.о. Президента України Турчинова О.В.: “домагатися проведення відкритого конкурсу на вакантну посаду генерального директора ДП “Національний центр Олександра Довженка” відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 09.10.2013 р. № 818 з залученням незалежної експертної комісії… [Кандидат] має публічно представити стратегію розвитку підприємства на ближчу та віддалену перспективи, а органи влади гарантувати йому імунітет та сприяння в упровадженні такої концепції”.

Проте, в оголошенні про проведення конкурсу не міститься інформація про незалежну експертну комісію, публічне представлення проектів розвитку Центру та міжнародний статус конкурсу.

Текст офіційного оголошення про проведення конкурсу:

“Міністерство культури України оголошує конкурсний відбір на заміщення посади:

– генерального директора Державного підприємства “Національний центр Олек-сандра Довженка”. Місцезнаходження: 03040, м. Київ, вул. Васильківська, 1.

Для участі у конкурсному відбо¬рі претендент особисто подає комісії:

– заяву на участь у конкурсному відборі на посаду керівника підприємства, запропонованого до конкурсу, в якій зазначається місце проживання, контактний телефон;

– належним чином завірені ко¬пії: диплому про повну вищу освіту, паспорта, трудової книжки, документів про державні нагороди (у разі наявності);

– заповнений особовий листок по обліку кадрів з фотокарткою;

– довідка про відсутність у особи судимості;

– медична довідка про стан здоров’я;

– рекомендації та інші докумен¬ти на його розсуд (рекомендації можуть надаватися: керівником вищого рівня з місця роботи пре¬тендента; з попередніх місць ро¬боти претендента);

– інформацію про досвід успіш¬ної роботи з управління підпри¬ємством (інформацію про досягнення, які здобуті претендентом за період його роботи на керівних посадах, в т.ч. участь у навчанні з підвищення кваліфікації).

Учасники конкурсного відбору по¬дають концепцію розвитку Державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка» – конкурсні пропозиції.

Відповідальність за достовір¬ність поданих документів несе претендент.

Вимоги до претендента:

– громадянство України;

– повна вища освіта відповідного спрямування за освітньо- кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста;

– досвід успішної роботи на керівних посадах сфери культури – не менше 3-х років;

– досвід успішної роботи з управління підприємством.

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення (27 червня-27 липня)”.