Кіноклуби

У межах популяризації українського архівного, а також сучасного фестивального та артгаусного кіно Довженко-Центр організовує регулярні кіноклубні сеанси. Наразі такі покази об’єднано в кілька форматів: Кіноклуб OldSchool, Культурфільм, фестивальні ретроспективи, спецпокази сучасного українського кіно. Кіноклуб OldSchool – програма, формат якої переосмислює кінематографічну традицію спільних переглядів та обговорення кіно. В її межах дослідники Довженко-Центру та запрошені куратори презентують спеціальні цикли, присвячені переосмисленню історії українського та світового кінематографу. Культурфільм – кінолекційна освітня програма, формат якої виходить за рамки академічної кіноосвіти, поєднуючи синефільський досвід з аналітичним, тематичні ретроспективи фільмів – із їх критичним осмисленням у форматі лекцій українських та іноземних кінознавців, істориків, філософів і дослідників культури.

КУЛЬТУРФІЛЬМ

Культурфільм – кінолекційна освітня програма, формат якої виходить за рамки академічної кіноосвіти, розглядаючи кіно в його соціальному, культурному та історичному вимірах, поєднуючи синефільський досвід з аналітичним, тематичні ретроспективи фільмів – із їх критичним осмисленням у форматі лекцій українських та іноземних кінознавців, істориків, філософів і дослідників культури.

OLDSCHOOL

Кіноклуб OldSchool – програма, формат якої переосмислює кінематографічну традицію спільних переглядів та обговорення кіно. В її рамках дослідники Довженко-Центру та запрошені куратори презентують спеціальні цикли, присвячені переосмисленню історії українського та світового кінематографу, а кожен перегляд супроводжується не лише обговоренням, але й невеличкою вступною лекцією.