katalog-ukra-nskih-f-lm-v-2013-2014.jpg

КАТАЛОГ УКРАЇНСЬКИХ ФІЛЬМІВ 2013-2014

Державне агентство України з питань кіно спільно з Національним центром Олександра Довженка розпочинає формування Каталогу українських фільмів 2013-2014 рр.

В рамках формування цьогорічного Каталогу українських фільмів Довженко-Центр пропонує продюсерам, режисерам, кіностудіям та кінокомпаніям, які бажають розмістити інформацію про свої кінопроекти на сторінках Каталогу, надіслати інформацію про фільм та фото гарної якості не пізніше 2 грудня 2013 року.

Цьогорічний Каталог українських фільмів, як і попередні, висвітлюватиме кіновиробництво повнометражних та короткометражних художніх, документальних та анімаційних фільмів 2013 року, а також фільми реліз яких заплановано 2014 року.

Каталог українського кіно розповсюджується на кіноринках найбільших міжнародних кінофестивалів Європи – Каннського, Берлінського, Карловарського – та України – Одеському МКФ та МКФ “Молодість”, в рамках прем’єрних кінопоказів та інших кінозаходів Державного агентства України з питань кіно та Національного Центру Олександра Довженка, а також в рамках кіноосвітніх заходів та заходів для кінопрофесіоналів.

Усім зацікавленим пропонуємо надсилати інформацію про свою компанію / кінофільм / кінофестиваль українською та англійською мовою на електронну адресу: tania.derkach@dovzhenkocentre.org

А також звертатися за телефоном: (044) 201-65-74 до Тетяни Деркач.