ЗЕМЛЯ НА BERLINALE 2013

11 лютого в рамках 63-го Берлінського міжнародного кінофестивалю відбудеться європейська прем’єра відреставрованої версії легендарного фільму Олександра Довженка «ЗЕМЛЯ» в супроводі етно-гурту ДахаБраха. Захід, представлений посольством України у ФРН, розпочнеться о 21:00 у кінотеатрі «Babylon Mitte».  Показу передуватиме урочистий прийом, спонсорований УКРІНБАНК за підтримки компанії Nemiroff.

Музичний супровід до фільму «ЗЕМЛЯ» ДахаБраха створила протягом зими-весни 2012 року на замовлення Національного центру Олександра Довженка, на базі якого нещодавно завершилася реставрація фільму на основі оригінальної версії 1930 року.

У світі Довженківську «ЗЕМЛЮ» поряд з «Панцерником Потьомкіним» Сергія Ейзенштейна та «Людиною з кіноапаратом» Дзиґи Вертова здебільшого включають до трійки найвидатніших фільмів радянського німого кінематографа. На міжнародному референдумі кінокритиків у Брюсселі в 1958 році «ЗЕМЛЮ» було названо серед 12 найвизначніших стрічок світового кіно.

ДахаБраха – найвідоміша українська група в категорії world music – прославилася завдяки неповторній сценічній атмосфері етно-хаосу. Театральний квартет співаків-мультиінструменталістів експериментує з українськими народними мелодіями і ритмами, східноєвропейськими та західноазійськими мотивами, доповнюючи автентичні народні елементи мінімалістичними прийомами.

За останні дев’ять років ДахаБраха стала в Україні культовим явищем. В активі групи п’ять релізів: «На добраніч» (2006), Ягудки (2007), На межі (2009). Light (2010) та Хмелева Project (спільно з PortMone, 2012). Один з найвідоміших українських пост-фольклорних гуртів щоліта представляє Україну на ключових фестивалях світу.

До складу гурту входять:

Марко Галаневич — вокал, дарбука, табла, діджеріду, тромбон, акордеон.

Ірина Коваленко — вокал, джамбе, басовий барабан, акордеон, перкусія, бугай

Олена Цибульська — вокал, перкусія, басовий барабан, гармошка

Ніна Гаренецька — вокал, віолончель, басовий барабан

Вхід вільний за попередньою реєстрацією

Для реєстрації звертайтеся на електронну адресу

nykytiuk@ukrainische-botschaft.de

(копія на natasha@morezvukov.nl)

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ