Виставка «Добре проторені зв’язки»

Виставковий проєкт «Добре проторені зв’язки» з міждисциплінарної програми 18 Docudays UA DOCU/СИНТЕЗ буде відкритий для відвідувачів з 28 травня до 13 червня у Музеї кіно Довженко-Центру.

У межах виставки українські медіахудожники/-ці Photinus Studio, SVITER Art Group та Іван Світличний вступають у діалог з візіонерськими розробками вчених 1960–1980-х та науково-популярним кіно студії «Київнаукфільм» того ж періоду.

«Експозиція мультимедійного проєкту “Добре проторені зв’язки” від початку будувалася навколо центральної інсталяції, що як пластично, так і змістовно, мала об’єднати всі складові. Окрім того, самі медіароботи містять в собі матеріальні об’єкти та інтерактивні елементи. Утім, у будь-якому випадку, простір, фізична присутність, темпоральність — надзвичайно важливі компоненти мови мистецького висловлювання. Особливо, коли весь культурний процес змушений дрейфувати в онлайн. — зазначає Олександра Набієва, кураторка міждисциплінарної програми DOCU/СИНТЕЗ. — У тому, що виставку “Добре проторені зв’язки”, створену на основі архівного кіно студії “Київнаукфільм” 60–80-х років, буде реалізовано у колаборації з “Молодістю” до 50-річчя фестивалю — неможливо не помітити додаткове змістове навантаження».

Більше про проєкт «Добре проторені зв’язки» можна дізнатися тут, а також переглянувши дискусію 18 Docudays UA «Серце, мозок та інші пристрої. Як пов’язане науково-популярне кі­но, кі­бер­не­ти­ка та циф­ро­ві медії?» з художницею Лерою Полянськовою, мистецтвознавицею Тетяною Кочубинською та кураторкою програми Олександрою Набієвою на DOCUSPACE.

Мультимедійний проєкт “Добре проторені зв’язки” є частиною програми “Це справжнє життя. Docudays UA на Молодості”

*На час проведення КМКФ “Молодість” (29 травня – 6 червня), вхід на виставку із бейджем фестивалю буде коштувати 1 грн. Далі – 25 грн.

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ