Вечір сучасних балетів « 47 »

Дві різні, але такі важливі історії. Про контрастність та монотонність в одному флаконі, про циклічність та буття. Про те, що є таким важливим, або ж навпаки – несуттєвим.

Вистава « 4 » – є описом того, що відбувається з нами кожного дня, з кожним з нас.

«Усі ми проживаєм одне єдине життя, відчуваємо приблизно однакові емоції. кожен день, місяць та рік. Ми виносимо свої відчуття на стіл переговорів, де такі самі люди розділяють їх з нами. Інколи здається, що весна ніколи не настане, але вона в решті решт приходить», – саме такими словами авторка Александрова Єлизавета описує свою виставу.

Хореографи:
Александрова Єлизавета
Пеха Галина
Федористов Богдан
Русецька Лада

Художник по костюмам:
Соловей Вікторія

Музика:
Макс Ріхтер
Меладзе Валерій
Нічні Снайпери
Анна Герман
Група «КИНО»

Вистава « 7 »

Зі слів авторки вистави, хореографа-постановника Наталії Ждан:
“Якщо б я мала описати виставу лише декількома словами, я би певно сказала “пошук”, “вибір” та “прийняття”. Ця вистава створена, щоб змусити тебе, глядач, замислитись. Замислитись над тим, у що ти насправді віриш та про що думаєш “на автопілоті”, не замислюючись та не задаючи собі зайвих питань. Ця вистава про пошук: себе, гармонії та єдності. Історія про самість кожного з нас. Про те, як ми сприймаємо себе і все, що нас оточує. Ця вистава про власний розсуд і вибір власного шляху. Можливо після перегляду щось зміниться в твоєму житті, а можливо і ні… лише час покаже. Ця вистава – мій власний пошук. Нехай цей пошук цього вечора стане і твоїм”.

Виконавці обох балетів: учасники угрупувань ПРОcontemporary та PIZDEC

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ