ІВАН КОЗЛЕНКО РОЗКАЖЕ ПРО ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КІНОМЕЙНСТРІМ ТА УКРАЇНСЬКИЙ АВАНГАРД

20 серпня в Одесі, Іван Козленко, директор Національного центру Олександра Довженка, президент Міжнародного фестивалю німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ – говоритиме про вплив європейського кіномейнстріму на вибір тем та формування естетики українського авангарду (значна частина якого творилась в Одесі).

Пік розвитку українського кіноавангарду припадає на останні три роки 1920-х років, період, в який формується універсальна кіномова. Не маючи часу на еволюцію, українське кіно здійснило естетичну революцію, наслідком якої став десяток видатних стрічок, що ввійшли в світовий кінематографічний канон.

Авангардистська революція в кіно, однак, базувалась на принципах, здебільшого ворожих тим, на яких засновувалась західна кінематографія. Про цей естетичний розрив, але, разом з тим, і взаємодоповнюючий та взаємопроникний вплив європейського кіномейнстріму на вибір тем та формування естетики українського авангарду (значна частина якого творилась в Одесі) розкаже Іван Козленко в лекції «Антигламур авангарду: українське слово в словнику радянської кіноутопії».

Іван Козленко, директор Національного центру Олександра Довженко, президент Міжнародного фестивалю німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ, який цього року пройде з 22-23 серпня на причалі яхт-клубу Одеського морвокзалу.

Ціна – 30 гривень

Місце – Hub Гостиная (вул. Грецька 1а, Одеса)

Реєстраційна форма: http://goo.gl/forms/T9VBjONn9e

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/1033578103319270/

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ