ЦЕНТР ДОВЖЕНКА НА V КНИЖКОВОМУ АРСЕНАЛІ, 22-26 КВІТНЯ

В рамках V міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» працюватиме стенд Центру Довженка.

Завітавши до нашого стенду ви зможете довідатись про нові видання Центру, майбутні події та актуальні можливості інституції.

Впродовж роботи стенду відбудеться презентація нової DVD колекції «Довженко. Трилогія». До цієї збірки увійшли найвідоміші фільми Олександра Довженка – «Звенигора», «Арсенал», «Земля».

Кожна стрічка, традиційно для видань Центру, отримала сучасний саундтрек. Відреставровані німі шедеври Довженка з саундтреками від FUTUREthno, Юрія Кузнєцова та dakhabrakha на замовлення Центру оформила білоруська дизайнерка-графік Васіліса Паляніна-Калєнда. Більше про видання можна дізнатись тут.

Також ми розповімо про нову концепцію розвитку Центру та проект створення потужного культурного кластера на базі Центру. Ознайомитись з презентацією можна тут.

Стенд Центру під #A10, розташований на 1-му поверсі в залі арт-видань.

Партнер стенду Microsoft Україна.

V Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» — найбільша подія в Україні, що об’єднує літературу і мистецтво, відкриється 22 квітня й триватиме до 26 квітня 2015 року. Книжковий форум пропагує погляд на книгу не лише як на продукт, але й як на важливу частину ширшого культурного процесу.

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ