СВІТОВА ПРЕМ’ЄРА ФІЛЬМУ “ХТО НАПИШЕ НАШУ ІСТОРІЮ” (WHO WILL WRITE OUR HISTORY, 2018)

27 січня у Довженко-Центрі відбудеться українська прем’єра документальної стрічки “Хто напише нашу історію” (2018) в рамках світової прем’єри фільму, приуроченої до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.

Проект реалізовано BABYN YAR Holocaust Memorial Center спільно з Довженко-Центром, є частиною глобальної події під егідою ЮНЕСКО та долучить Україну до 40 країн, які у цей день вперше продемонструють стрічку. 

Документальну стрічку режисерки Роберти Гроссман продюсувала Ненсі Спілберг. Закадрові голоси – володар премії «Оскар» Едрієн Броуді та Джоан Аллен.

У листопаді 1940 року, після того, як нацисти запроторили 450 тис. євреїв у Варшавське гетто, підпільна група журналістів, вчених і громадських діячів вирішила протистояти окупаційному режиму. Фільм розповідає про підпільний архів Варшавського гетто та групу «Онег Шаббат». Її створив історик Емануель Рінґельблюм, щоб задокументувати життя єврейської спільноти під час німецької окупації Польщі. Перед початком повстання у Варшавському гетто архів розділили на три частини й сховали. Дві з них знайшли серед руїн польської столиці після війни, а третя вважається втраченою. Повстанці боролися з нацистами за допомогою останньої зброї – істини – й ризикували всім, щоб архів пережив війну та розповів усьому світові про її жахи.

Показ відбуватиметься англійською мовою з російськими субтитрами.

Кінопоказ відбудеться 27 січня, о 17:00

Сцена 6

вул. Велика Васильківська 1 (м.Голосіївська)

Вхід вільний.

Реєстрація на подію обов’язкова – https://byhmc.ticketforevent.com/

Офіційна сторінка події: http://whowillwriteourhistory.com/

Трейлер фільму – https://player.vimeo.com/video/304501788

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ