СУМКА ДИПКУР’ЄРА НА НІМІ НОЧІ @ ГОГОЛЬFEST

Довженко-центр та фестиваль німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ в рамках фестивалю ГОГОЛЬFest 2012 представлять спеціальну програму німого кіно в супроводі сучасної музики наживо.

Покази відбуватимуться в зоні Кінотеатру.

26 вересня 22.30

СУМКА ДИПКУР’ЄРА (1927), 62 хв.

Музичний супровід: Dj U-Ra

 Сумку радянського дипкур’єра, викрадену англійськими шпигунами, відбирають моряки крабля, що відпливає до Ленінграда й доставляють органам влади. Сюжет побудваний на автентичнму факті — збройному нападі за кордоном на радянських дипломатичних кур’єрів Теодора Нетте та Іоганна Махмасталя 26 лютого 1926 р.

Довженко був запрошений на постановку фільму завдяки знанню дипломатичного середовища: в 1922-24 рр. він працював в торгпредставництвах і посольствах Польщі та Німеччини. Фільм створено під відчутним впливом німецького експресіонізму. В “Сумці дипкур’єра” Довженко єдиний раз за всю кар’єру з’являється у ролі кочегара.

 Саундтрек до фільму створив Dj U-Ra – відомий київський діджей, радіо-продюсер, промоутер крупних музичних фестивалів,арт-директор низки відомих київських нічних клубів (зокрема, Barsky та CrystalHall). Грає музику у власному лаунж-стилі FUNKFUSION.

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ