Soundtrack:Ukraine: Електроакустичні перфоманси

В рамках фестивалю музики українського кіно Soundtrack:Ukraine відбудуться електроакустичні перформанси за участі Ujif_notfound, Edward Sol, Олександра Чорного та Алли Загайкевич. Подія присвячена Олександру Нестерову (1954-2005).

Електроакустична музика дуже часто ставала основою для музики в кіно. Так, один з засновників української експериментальної електроакустичної музики Олександр Нестеров у 1993 році брав участь в записі музики до фільму «Тисьменниця» Неллі Пасічник, у 1995 році компонує і записує з допомогою MIDI-гітари та семплера саундтрек до чорно-білого фільму Ф. В. Мюрнау «Носферату», у 2000 році – створює електроакустичну музику до фільму Оксани Чепелик «Хроніки за Фортінбрасом».

Ujif_notfound створив музику до документального фільму Єгора Трояновського «БЄС» (2020) про полон та помсту…

Edward Sol закінчив кінофакультет інституту Карпенка-Карого, і його музика має відчутний зв’язок з технологіями кіно-звукорежисури.

Алла Загайкевич знана в Україні та закордоном як авторка аудіовізуальних інсталяцій, електроакустичних перформансів, музики до кіно («Мамай», «Поводир», «Жива ватра», «Будинок слово», «Довбуш» тощо) і відео-арту. Композиторка працюєу жанрах симфонічної, камерної, електроакустичної музики, камерної опери та сучасному медіа-мистецтві.

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ