Людина з кіноапаратом

Рівне: Кінопоказ «Людина з кіноапаратом»

Національний центр Олександра Довженка спільно з Рівненським обласним академічним театром ляльок продовжує покази української кінокласики.

В неділю 10 квітня дивитимемось фільм Дзиґи Вертова «Людина з кіноапаратом».

«Людина з кіноапаратом» — один із найголовніших маніфестів світового кіноавангарду, а його режисер Дзиґа Вертов — один з найвизначніших кінорежисерів-авангардистів, піонер документального кіно.

У документальному фільмі «Людина з кіноапаратом» Вертов реалізував багаторічні експерименти і теоретичні напрацювання у сфері операторського мистецтва та монтажу, перетворивши фільм на методичний посібник з кінематографії для майбутніх поколінь режисерів. Камера талановитого оператора Михаїла Кауфмана фіксує строкате життя українських мегаполісів — Одеси, Харкова та Києва доби непу.Фільм є одним із найголовніших маніфестів світового кіноавангарду. Британський кіноінститут (BFI) 2014 року, оприлюднив кінорейтинг, у якому фільм «Людина з кіноапаратом» визнано найвизначнішим документальним фільмом усіх часів.

Займає 3-тю позицію у списку 100 найкращих фільмів в історії українського кіно.

Кількість місць обмежена, реєстрація за посиланням

Вхід на сеанс за благодійними внесками. Зібрані кошти підуть на організацію безкоштовних вистав театру ляльок для дітей вимушених переселенців у Рівненській області. Рекомендований благодійний внесок 30 грн.

Вхід для внутрішньо переміщених осіб безкоштовний.

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ