ПРОЕКТ ARTPOLE В КУЛЬТУРНОМУ КЛАСТЕРІ ДОВЖЕНКО-ЦЕНТРУ

Міжнародна творча лабораторією ArtPole спільно з Національним Центром Олександра Довженка запускає новий проект, триденний фестиваль музики, кіно та сучасного мистецтва “SUM of SUN / музика кіно спостереження / планета Голосієво”.

«АртПоле» — це фестивалі, концерти, виставки, вистави, читання та експериментальні проекти, які поєднують в собі різні напрямки сучасного і традиційного мистецтва. Активна робота фестивалю триває цілий рік — у вигляді клубних концертів, виставок, нових сценаріїв, відео- та аудіоробіт, обміну ідеями, враженнями та емоціями наживо та в соціальних мережах.

Програма фестивалю “SUM of SUN / музика кіно спостереження / планета Голосієво” розподілена на три дні – 15, 22 та 29 серпня:

15 серпня

Місце: Культурний кластер Довженко-Центр (вул. Васильківська, 1)

18:00 відкриття виставки «АртПоле: приховані світи», зустріч з художниками;

20:00показ фільму «Еротикон» (Чехословаччина, 1929, режисер Густав Махати) у музичному супроводі гурту FORMA (Прага)

Один із найкращих творів німої ери чеського кіно у супроводі остравсько-празького музичного колективу Forma live. Його чуттєві образи надихнули музикантів на створення оригінальної імпровізованої суміші акустичної музики та електроніки.

Вхід вільний, за попередньою реєстрацією: http://goo.gl/forms/7N0DG7PnXz

22 серпня

Місце: Головна астрономічна обсерваторія НАН України (вул. Академіка Заболотного, 27).

Початок о 19:00

Крім екскурсій по обсерваторії, перегляду документального фільму «Ніч зникає» (США, 2011) та спостереження за зоряним небом, можна буде побачити роботи художників, створені спеціально для цієї території.

Зузана Ружикова (Чехія) представить марледруки — авторську техніку, в основі якої відбитки поверхонь стін зі слідами різноманітних втручань людини і навколишнього середовища. Свій об’єкт готує також Андрій Гуренко (Україна) й інші художники.

Музичний супровід та «космічну» відеопроекцію забезпечать Криштоф Коенігсмарк та Александра Беніцка (Чехія).

Вхід вільний, за попередньою реєстрацією: http://goo.gl/forms/oRVZKDNSlu

29 серпня

Місце: Культурний кластер Довженко-Центр (вул. Васильківська, 1).

Початок о 20:00

Концерт тріо PortMone (Мінськ, Білорусь)

Виставка «АртПоле:приховані свІти» /finishing

Під час запису альбому музиканти PortMone відмовились від лабораторних умов студії, студійне обладнання перевезли до лісу, де й відбувся запис, що «…здається, повністю увібрав в себе атмосферу цього дивного пленеру… співіснування двох музик — природної і створеної людиною». Мінімалістично стримана, але гранично відверта музика Port Mone добре відома меломанам.

Ціна квитків: 100 грн (передпродаж), 120 грн в день події.

*Проект реалізовується у рамках міжнародної програми Tandem (програма обміну культурних менеджерів, ініціатива ECF, Амстердам, та MitOst, Берлін) за підтримки Чеського центру у Києві http://kyiv.czechcentres.cz/

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/1006530542711094/

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ