Презентація альбому Дмитра Радзецького “LIVE”

Резидент Довженко-Центру, композитор і музикант Дмитро Радзецький презентує третій сольний альбом “Live” (2021).

Альбом складається з двох розділів – “Volume 1: Solos” та “Volume 2: Bands”. Це повна ретроспектива найкращих виступів Дмитра Радзецького, які відбулися протягом 2021 року. Усі записи зроблені з концертів, які пройшли у багатьох містах України, а також у Німеччині.

У першому розділі можна почути сольні твори Дмитра, які виконані на унікальних авторських 8-ми та 10-ти струнних MIDI Радз-гітарах, а у другому розділі зкомпільовані дуети, тріо і квартети, у яких приймав участь Дмитро – це коллаборації з багатьма відомими українськими і світовими митцями.

“Ідея створення даного альбому з’явилась на початку 2021 року, коли я, серед численних локдаунів, намагався активно концертувати, тримаючи себе у формі і тонусі. – розповідає Радзецький. – Серед творчих аналогів данного альбому я для себе відзначав концертні альбоми Френка Заппи, King Crimson і Pink Floyd, що робилися в різні часи, в різних містах і потім, з доопрацюванням, це видавалось як оригінальний альбом, дуже часто з оригінальними, раніше не виданими творами. Назва альбому, – “Live”, дуже проста і говорить сама за себе – окрім того, що це записи з живих виступів, це ще і синонім до слів “Жити”, “Діючий” – тим самим я намагаюсь постійно працювати і рухатись вперед”.

УВАГА!

Під час відвідування Довженко-Центру у вас можуть перевірити сертифікат про вакцинацію від коронавірусної інфекції або негативний тест на COVID-19.

Усі відвідувачі обов’язково мають бути в одягнутих засобах індивідуального захисту, зокрема захисних масках або респіраторах, які закривають ніс та рот. 

Будь ласка, якщо відчуваєте нежить, біль в горлі, кашель, чхання, підвищення температури або інші симптоми хвороби – залишайтеся вдома. 

Будьте здорові!

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ