ПОРТАЛ: ІНТРОСТРУКТУРА @ ГОГОЛЬФЕСТ

В рамках ГОГОЛЬFEST 2017 Довженко-Центр відкриває фестивальний портал – бруталістичний тимчасовий простір, що діятиме протягом осені для експозицій public art, перформансів та неформатних дискусій, презентацій мистецьких соціальних ініціатив, урбаністичного садівництва та спілкування за кавою та вином.

Портал розпочне свою роботу 7 вересня у фойє на першому поверсі Довженко-Центру з презентації масштабної site-specific інсталяції ІНТРОСТРУКТУРА молодої художниці Анни Надуди за підтримки Щербенко Арт Центру.

“Твоя свідомість – це єдиний простір [ковчег], де вся фрактальна багатогранність нашого світу може об’єднатись в єдину системну структуру. Твоя душа – єдиний простір, де ця структура може віднайти сенс”, – констатує та інтерпретує концепцію ГОГОЛЬFEST 2017 авторка.

_______________________________

Анна Надуда народилася у 1983 році. Закінчила Національну академію мистецтв і архітектури. Проходила стажування на базі майстерень на Сошенко, 33. Художник-скульптор. Займається site specific інсталяцією, ресайкл и апсайкл проектами, відео, графікою, мистецтвом навколишнього простору. Співпрацює із сучасними музикантами та митцями відеоарту. Представляла свої роботи в персональних та групових проектах у Мистецькому Арсеналі, Інституті проблем сучасного мистецтва, Мистецькому Просторі 365, Галереї на Чапаєва, Центрі сучасного мистецтва М17 у Києві; платформі Ізоляція в Донецьку; Муніципальній галереї Харкова; Арт-центрі 6Б, Університеі Париж8 у Парижі; International Kinetica Art Fair у Лондоні. Живе і працює в Києві.

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ