ОСВІТНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ ДІТЕЙ В ДОВЖЕНКО-ЦЕНТРІ

У Музеї кіно Довженко-Центру тривають дитячі освітні програми:

«Стратегії візуального мислення»

Трирічний цикл занять з розвитку критичного мислення через візуальні мистецтва

1 грудня – «Стратегії – 1» для дітей 6 років

8 грудня – «Стратегії – 2» для дітей 7 років

15 грудня – «Стратегії – 3» для дітей 8 років

Заняття у грудні безкоштовне. Надалі – п’ять занять у січні-травні за абонементом загальною вартістю 400 грн.

«Абетка кіномистецтва»

Однорічний цикл для дітей 9-11 років

22 грудня – «Історія кіно: Від чорно-білого німого до кольорового звукового»

Заняття у грудні безкоштовне.

Надалі – п’ять занять у січні-травні за абонементом загальноювартістю 400 грн.

Набір у групи триває, кількість місць у групах обмеженаРеєстрація за адресою: museum@dovzhenkocentre.org

 Заняття триватимуть до травня 2019.

 До цієї осені діти відвідували Довженко-Центр за компанію з дорослими. Але відтепер уних будуть власні регулярні події! Із 3 листопада 2018 року Музей кіно Довженко-Центрузапускає дві освітні програми для дітей віком від 6 до 10 років – «Стратегії візуальногомислення» та «Абетка кіномистецтва». Обидва курси раніше пройшли випробування вхудожніх музеях і декілька поколінь дітей зросли на ідеях, що доповнюють, а інколиламають звичні шаблони загальної освіти.

Авторка і кураторка – Марина Скирда,мистецтвознавець, фахівець з музейних освітніх програм.

«Стратегії візуального мислення» – це трирічний цикл занять з розвитку критичногомислення для дітей 6, 7, 8 років. Головна мета курсу – надати дітям імпульс до розуміння іпереживання кіно задовго до того, як вони стануть дорослими. Спільне обговореннямистецьких творів – фільмів, фото, живопису, графіки, скульптури, – навчає розумітисебе, світ і час. За участю досвідченого фасилітатора кожна дитина розкриває власнідослідницькі здібності й розвиває комунікативні навички.«Стратегії візуального мислення» (Visual Thinking Strategies) розроблені у 1980-х рокахамериканськими музеологами та адаптовані в Україні у 1996-1998 роках.

«Абетка кіномистецтва» – однорічний цикл для дітей 9-10 років. На прикладахукраїнського і світового кінематографу «Абетка» допомагає дітям зрозуміти своєріднумову кіно, дізнатися, як воно народжується, яким воно буває і у чому магія його впливу наглядача.Особливими ці освітні програми робить те, що вони відбуваються у приміщеннях колишньої кінокопіювальної фабрики. Тут досі живе пам’ять про те, як працювати зкіноплівкою та кінообразами. І саме тут знаходиться найбільший архів кіно України –безмежне джерело для пізнання, роздумів та гри. Діти на власні очі зможуть побачити, деживе кіно.

Заняття кожного циклу відбуваються 1 раз на місяць по суботах о 12:00. Заняття улистопаді та грудні безкоштовні, із січня по травень – за абонементом вартістю 400 грн.

На цикли відкрита реєстрація за адресою: museum@dovzhenkocentre.org.

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ