Нова генерація: “Українські шерифи”

Довженко-Центр розпочинає програму “Нова генерація. Спецпокази сучасного українського кіно”. В основі програми будуть стрічки 2000-2010 років з рейтингу 100 найкращих фільмів в історії українського кіно.

Третім фільмом програми спецпоказів “Нова генерація” став фільм “Українські шерифи” (2015) Романа Бондарчука, що посів 56 позицію в списку 100 найкращих фільмів.

Україна після подій на Майдані. В селі Стара Збур’ївка фактично немає міліції, а всю функцію охорони громадського порядку взяли на себе двоє місцевих жителів — 50-річний Віктор Кривобородько і 44-річний Володимир Рудьковський. Разом вони нагадують місцевих «шерифів» та виконують не лише обов’язки міліціонерів, а ще й соціальних працівників: вгамовують сімейні сварки та бійки між сусідами. Проте коли в країні починається війна, настрій в селі поступово починає змінюватися.

Вперше «Українських шерифів» показали в 2015 році на одному з найбільш престижних фестивалів документального кіно в Амстердамі, де стрічка виборола Спеціальний приз журі як найкращий повнометражний документальний фільм. За рік кінокартину Романа Бондарчука було висунуто Україною на премію «Оскар» як найкращий фільм іноземною мовою.

ВАРТІСТЬ КВИТКІВ

100 грн – повний

50 грн – пільговий (для студентів, пенсіонерів)

1 грн – благодійний (для людей з інвалідністю 1 та 2 групи, учасникам бойових дій)

БРОНЬ

УВАГА!

Під час відвідування Довженко-Центру у вас можуть перевірити сертифікат про вакцинацію від коронавірусної інфекції або негативний тест на COVID-19.

Усі відвідувачі обов’язково мають бути в одягнутих засобах індивідуального захисту, зокрема захисних масках або респіраторах, які закривають ніс та рот. 

Будь ласка, якщо відчуваєте нежить, біль в горлі, кашель, чхання, підвищення температури або інші симптоми хвороби – залишайтеся вдома. 

Будьте здорові!

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ