Нова генерація: “Мої думки тихі”

Довженко-Центр розпочинає програму “Нова генерація. Спецпокази сучасного українського кіно”. В основі програми будуть стрічки 2000-2010 років з рейтингу 100 найкращих фільмів в історії українського кіно.

Четвертим фільмом програми спецпоказів “Нова генерація” став фільм “Мої думки тихі” (2019) Антоніо Лукіча, що посів 20 позицію в списку 100 найкращих фільмів.

Вадим поїхав із Закарпаття заради розбудови такої-сякої кар’єри звукорежисера у столиці, хоча насправді він мріє заробити достоту грошей та емігрувати до Канади. Щоб досягти нової мети, вічний підліток-фрілансер має записати голоси рідкісних українських тварин для гри «Ноїв Ковчег», яку розробляє замовник-діаспорянин. Подорож дикими закутками малої батьківщини поруч з угорським кордоном перетворюється на з’ясування стосунків і з рідним краєм, і — несподівано — з найближчою людиною: у подорожі Вадима супроводжує його активна, темпераментна мати.

ВАРТІСТЬ КВИТКІВ

100 грн – повний

50 грн – пільговий (для студентів, пенсіонерів)

1 грн – благодійний (для людей з інвалідністю 1 та 2 групи, учасникам бойових дій)

БРОНЬ

УВАГА!

Під час відвідування Довженко-Центру у вас можуть перевірити сертифікат про вакцинацію від коронавірусної інфекції або негативний тест на COVID-19.

Усі відвідувачі обов’язково мають бути в одягнутих засобах індивідуального захисту, зокрема захисних масках або респіраторах, які закривають ніс та рот. 

Будь ласка, якщо відчуваєте нежить, біль в горлі, кашель, чхання, підвищення температури або інші симптоми хвороби – залишайтеся вдома. 

Будьте здорові!

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ