Нова генерація: “Атлантида”

Довженко-Центр розпочинає програму “Нова генерація. Спецпокази сучасного українського кіно”. В основі програми будуть стрічки 2000-2010 років з рейтингу 100 найкращих фільмів в історії українського кіно.

Першим фільмом програми спецпоказів “Нова генерація” став фільм “Атлантида” (2019), що посів 11 позицію в списку 100 найкращих фільмів. Фільм особисто представить режисер Валентин Васянович.

Події “Атлантиди” розгортаються в 2025 році, через рік після перемоги України у війні з Росією і повернення окупованих територій на Сході країни. Ось тільки тепер ці землі виявляються вже повністю непридатними до життя, а будь які зміни тут здаються неможливими. В той же час колишній солдат Сергій, який страждає на посттравматичний синдром, намагається адаптуватися до нової реальності.

Втративши роботу на заводі, він починає співпрацювати з гуманітарною місією, метою якої є пошук і ексгумація загиблих воїнів. Тут він знайомиться з Катею та розуміє, що краще майбутнє все ж таки можливо.

Прем’єра фільму відбулася на Венеційському кінофестивалі, де він здобув перемогу у другому за значенням конкурсі – програмі Горизонти. Згодом “Атлантида” об’їздила десятки престижних кінофестивалів та була висунута Україною на премію Оскар за найкращий фільм іноземною мовою.

Цікаво, що ролі у фільмі зіграли лише непрофесійні актори — ветерани АТО, волонтери, солдати ЗСУ.

ВАРТІСТЬ КВИТКІВ

100 грн – повний

50 грн – пільговий (для студентів, пенсіонерів)

1 грн – благодійний (для людей з інвалідністю 1 та 2 групи, учасникам бойових дій)

БРОНЬ МІСЦЬ

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ