Плем'я

Незалежні. “Плем’я” на ОМКФ

Україна, Нідерланди / 2014, 132’

Режисер: Мирослав Слабошпицький

Сергій прибуває до інтернату для людей із вадами слуху. Тут йому доводиться знайти своє місце в ієрархії шкільної кримінальної організації під назвою “Плем’я”. Взявши участь у кількох пограбуваннях, Сергій завойовує певний авторитет з-поміж учасників угруповання. А потім він знайомиться з Анною, – однією з коханок його ватажка, – і мимоволі порушує всі неписані правила “Племені”.

Нагороди: Ґран-прі Nespresso “Тижня критики”, премія “Одкровення” (Prix de la revelation) та нагорода France 4 Каннського МКФ (2014); Премія Європейської кіноакадемії – Відкриття року (2014)

Плем'я
Плем'я
Плем'я

Продюсер: Валентин Васянович, Ія Мислицька, Мирослав Слабошпицький

Сценарист: Мирослав Слабошпицький

Оператор: Валентин Васянович

Композитор:

Актори: Григорій Фесенко, Яна Новикова, Роза Бабій, Ярослав Білецький, Олександр Дзядевич, Олександр Осадчий

Режисер: Мирослав Слабошпицький

Біографія: Мирослав Слабошпицький народився 1974 року в Києві. Закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого за фахом “режисер кіно і телебачення”. У 2009 та 2010 роках його короткометражні фільми “Діагноз” та “Глухота”, відповідно, були відібрані до конкурсної програми Берлінського кінофестивалю. У 2012 році його короткометражний фільм “Ядерні відходи” здобуває “Срібного леопарда” МКФ у Локарно. Його дебютний повнометражний фільм “Плем’я” отримав декілька десятків престижних міжнародних премій та нагород, зокрема головну відзнаку “Тижня критики” Каннського МКФ.

Фільмографія: Діагноз (2009), Глухота (2010), Ядерні відходи (2012), Плем’я (2014)

Виробник: Гармата фільм

Правовласник: Артхаус Трафік

Сейлз агент: Артхаус Трафік

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ