«Нариси радянського міста» (1929) у живому супроводі _mediaklub

Кіноперфоманс у паралельній програмі виставкового проєкту play, rec, pause… є символічним, адже Харків – місто, що стало героєм фільму «Нариси радянського міста», є рідним для художника Олександра Гнилицького. 

Ця «міська симфонія» про Харків, столицю УСРР 1920-х років, цікава не лише через авангардну форму, динамічний монтаж і вдалі операторські знахідки, а й завдяки унікальним кадрам тогочасного міського простору та повсякдення. 

«Нариси радянського міста» — важливий документ раннього радянського урбанізму, в якому можна побачити славетний будинок Держпрому, Палац праці, театр «Березіль», магазини і заводи, фабрики і кінотеатри. 

Для фільму «Нариси радянського міста» (1929) учасники _mediaklub, з динаміки й еклектики звучання міста сучасного, підготували власний саундтрек. Його виконають наживо, паралельно до фільму.

_mediaklub — експериментальна група, що була створена на основі PhotinusStudio,  і яка поєднує у своїй музиці електронні й аналогові інструменти, мінімалістичні партії та складні ритми.  

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ