“МИКОЛА БАЖАН І КІНО” В КІНОТЕАТРІ “ЛІРА”

Протягом жовтня-листопада 2015 року Національний Центр Олександра Довженка спільно з Київським літературно-меморіальним музей-квартирою Миколи Бажана (філія Національного музею літератури України) та Кінотеатром українського фільму «ЛІРА» проведуть цикл заходів «Микола Бажан і кіно» з метою популяризації кінознавчої спадщини письменника й ознайомлення широкого кола громадськості із його сценарною творчістю, а також перепрочитання та переосмислення доробку інших українських літераторів періоду драматичних 1920–1930-х років, їх внеску у становлення української кінематографії.

У четвер 8 жовтня запрошуємо вас до музею на вечір-кіноекскурсію. Із кінознавцем Ларисою Брюховецькою і літературознавцем Яриною Цимбал поговоримо про феномен і долю журналу «Кіно», діяльність Миколи Бажана як його головного редактора та кінотворчість його колег-футуристів.

Наступні зустрічі відбудуться 22 жовтня, 5 листопада і 18 листопада у кінотеатрі «Ліра», де ми всі матимемо унікальну нагоду переглянути кінофільми за сценаріями Миколи Бажана, що збереглися: «Алім», «Право на жінку» та «Квартали передмістя».

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/907116639383263/

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ