МЕНТОРСЬКИЙ ВЕЧІР ІЗ НЕЙНІТОЮ ДЕСАЇ

19 лютого о 19:30 у Довженко-Центрі провідна британська композиторка, володарка премії BAFTA Нейніта Десаї представить документальний фільм Untamed Romania («Неприборкана Румунія»), до якого вона створила саундтрек. Після показу композиторка відповість на питання аудиторії.

Менторський вечір відбувається в рамках освітньої програми для композиторів кіно Envision Sound, організованої Британською Радою в Україні та Національним центром Олександра Довженка. Партнер показу – Docudays UA.

Фільм демонструється англійською мовою з українськими субтитрами.

Коментарі – англійською мовою з послідовним перекладом українською.

Композиторка Нейніта Десаї – володарка премії BAFTA BREAKTHROUGH BRIT 2016-2017, авторка музики та саундтреків для величезної кількості серіалів і фільмів провідних телекомпаній — BBC, HBO, ITV, С4 та інших. Нещодавно Нейніта стала лауреаткою премії Music+Sound Award за кращий саундтрек для ігрового фільму, номінанткою премії Women in Sync Awards 2016, номінанткою премії RTS Craft Award 2014 за кращу музику, а також номінанткою премії RTS Scotland Awards 2014.

Нейніта також відома своєю музикою для драм, зокрема, вона написала саундтреки для переможця Emmy — драми «Максвелл» (Maxwell, BBC) та заснованої на реальних подіях драми «Вкрасти принцесу» (To Kidnap A Princess, ITV). Серед останніх проектів також «Сповідь Томаса Квіка» (The Confessions of Thomas Quick) (BFI/Film4), номінанти премії Bafta 2018 «Зґвалтована: Моя розповідь» (Raped: My Story) та «Упіймати вбивцю» (Catching A Killer) (C4), захоплюючий серіал «Надзвичайні ритуали» (Extraordinary Rituals), і невелика музична тема для престижного випуску BBC «Королівське весілля: Меган і Гаррі».

Вхід вільний, за умовою попередньої реєстрації за посиланням:

http://www.britishcouncil.org.ua/events/envision-sound-desai

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ